• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  पोपले दिए जापोरिज्जिया प्लान्टमा सम्भावित ‘आणविक प्रकोप’को चेतावनी

  789
  SHARES


  काठमाडौं। पोप फ्रान्सिसले युक्रेनमा युद्ध अन्त्य गर्न र जापोरिज्जिया आणबिक प्लान्टमा आणविक प्रकोपको जोखिमबाट बच्न ठोस कदम चाल्नुपर्ने आह्वान गरेका छन् । क्याथोलिक चर्चका प्रमुख फ्रान्सिसले आफ्नो साप्ताहिक सामान्य श्रोताहरूमा बोल्दैे युद्धहरुलाई ‘पागलपन’ भनेर निन्दा गर्न स्क्रिप्ट छोडेका थिए ।

  मस्को नजिकै भएको कार बम बिस्फोटबाट मारिएकी महिला दर्या डुगिनालाई युद्धका कारण मारिएका निर्दोषहरूमध्ये एक रहेको उनले उल्लेख गरेका छन् । उनले थपे, ‘युद्धबाट लाभ उठाउने हतियार व्यापारीहरू मानवता सिध्याउने अपराधी हुन् ।’

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया