• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  साफ खेल्न नेपाल आउने भुटानको पहिलो टिम भोलि आइपुग्ने

  1.1K
  SHARES


  काठमाडौं । महिला साफ फुटबल प्रतियोगितामा सहभागी हुन भुटानको राष्ट्रिय फुटबल टोली भोलि (बिहीबार) नेपाल आईपुग्ने भएको छ। अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा)ले दिएको जानकारी अनुसार भुटानी टोली बिहान ९ बजे ड्रक‌ एअरलाइन्सको विमानबाट त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण गर्नेछ । साफ खेल्न नेपाल आउने भुटान पहिलो टिम हो । भुटान समूह ‘बी’ मा रहेको टोली हो ।

  यो समुहमा श्रीलंका र नेपाल रहेका छन् । भदौ २१ देखि असोज ३ गतेसम्म आयोजना हुने महिला साफ काठमाडौंमा सुरु हुँदैछ ‌। प्रतियोगितामा नेपाल सहित ७ टिमले प्रतिस्पर्धा गर्ने तालिका रहेको छ । भखैरै प्रतिबन्धमा परेको भारतीय टिमको सहभागीता भने अनिश्चित छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया