• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  गोर्डोनका लागि ६० मिलियनको प्रस्ताव गर्दै चेल्सी

  1K
  SHARES


  काठमाडौं । चेल्सीले युवा फरवार्ड एन्थोनी गोर्डोन अनुबन्धका लागि ६० मिलियन पाउण्डको प्रस्ताव गर्ने तयारी गर्दै छ । एभर्टनले यस अघिको प्रस्ताव अस्विकार गरेपछि चेल्सीले ६० मिलियनको प्रस्ताव गर्न लागेको स्काई स्पोर्ट्सले जनाएको हो ।

  यस अघि २१ वर्षीय फरवार्ड अनुबन्धका लागि चेल्सीले ४० मिलियन पाउण्डको प्रस्ताव गरेको थियो । तर एभर्टनले प्रस्ताव अस्विकार गरेको थियो ।इंग्ल्यान्डका यू-२१ टोलीका सदस्य अनुबन्धका लागि एभर्टनले उच्च मूल्यको अपेक्षा गरेको बताईएको छ ।

  एन्थोनीले २०२० को जनवरीमा एभर्टनका लागि डेब्यु गरेका थिए । उनले एभर्टनसँग ५ वर्षको सम्झौता पनि गरेका थिए ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया