• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  वेस्ट ह्यामले चेल्सीका डिफेन्डरई अनुबन्ध गर्दै

  636
  SHARES


  काठमाडौं । वेस्ट ह्यामले इटालियन डिफेन्डर इमर्सन पाल्मीरीलाई अनुबन्ध गर्ने भएको छ । वेस्ट ह्यामले अर्को प्रिमियर लिग क्लब चेल्सीबाट इमर्सनलाई अनुबन्ध गर्ने भएको हो । वेस्ट ह्यामले लेफ्ट ब्याकलाई १५ मिलियनमा अनुबन्ध गर्ने बताईएको छ ।

  २८ वर्षीय इमर्सनले गत सिजन लियोनबाट लोनमा खेलेका थिए । उनी २०१८ मा रोमाबाट चेल्सी आएका थिए । तर, उनले चेल्सीमा लगातार खेल्न पाएका छैनन् । सन् २०२० मा इटालीले युरो जित्दा उनी इटालीको टिममा रहेका थिए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया