• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  राजनीति

  राजविराज नगरपालिकाका निवर्तमान मेयर यादवको टिम लाेसपा प्रवेश

  1.5K
  SHARES


  सप्तरी। सप्तरीको राजविराज नगरपालिकाका निवर्तमान मेयर शम्भुप्रसाद यादव लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी (लाेसपा) नेपाल प्रवेश अरेका छन् । लोसपा सप्तरीद्वारा आज साेमवार जिल्ला समन्वय समितिकाे सभा हल राजविराजमा आयोजित पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा पार्टीका वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतोले यादवलाई पार्टीमा स्वागत गरेका छन् ।

  यादवसँगै राजविराजका निवर्तमान कार्यपालिका सदस्य प्रमोद कावडा, निवर्तमान वडाध्यक्षहरू माँगीलाल नाई, सुदर्शन सिंह, शम्भु यादव लाली, शोभालाल मण्डल पनि लोसपा प्रवेश गरेका छन् । २०७४ सालमा भएकाे पालिका चुनावमा यादव तत्कालीन राजपाबाट राजविराजकाे मेयरमा निर्वाचित भएका थिए ।

  पछि राजपा र सङ्घीय समाजवादी पार्टी मिलेर जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) हुँदा यादव जसपामै थिए । त्यसपछि गएकाे पालिका चुनावमा नेकपा माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरी मेयरमा उम्मेदवार बनेका उनि पराजित भएका थिए । यही कार्यक्रममा राजविराज ३ का नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता ईर्साद अन्सारीसहितका नेता कार्यकर्ता पनि लाेसपा प्रवेश गरेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया