• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  नेता गिरिको निधनबाट सिद्धान्तनिष्ठ बाैद्धिक व्यक्तित्व गुमायौँ : राष्ट्रपति

  861
  SHARES


  काठमाण्डाै। राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले समाजवादी चिन्तक एवम् नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरिको निधनबाट सिद्धान्तनिष्ठ बाैद्धिक व्यक्तित्व गुमाएको बताएकि छिन् ।

  आज बिहान ट्विट गरी उनले गिरिको निधनमा दुःख व्यक्त गरेकी हुन् । साथै राष्ट्रपति भण्डारीले गिरिप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पणसहित शोकाकुल परिवारमा समवेदना प्रकटगरिन् । क्यान्सरबाट पीडित गिरिको गएराति ललितपुरको मेडिसिटी अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएको हो । उनको आजै अन्त्येष्टि गर्ने तयारी रहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया