• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  सीडीएससीको सेवा अवरुद्ध हुँदा सेयरसम्बन्धी अनलाइन सेवा समेत प्रभावित

  1.3K
  SHARES


  काठमाडौँ। सीडीएस एण्ड क्लियरिङ्ग लिमिटेडको सेवा अवरुद्ध भएको छ । सेवा अवरुद्ध हुँदा मेरो सेयर, सीआश्वा, एब सीडीएएस, सीएनएस, सीडीएससी र आईपीओ रिजल्टलगायतका सेवा प्रभावित बनेको छ ।

  सीडीएससीको सिंहदरबारस्थित राष्ट्रिय सूचना प्रविधि केन्द्रमा रहेको डाटा सेन्टरमा जडान गरेका उपकरणहरू नयाँ सर्भर र्‍याकमा स्थानान्तरण गर्न लागिएकाले सेवा अवरुद्ध बनेको हो । बिहीबार साँझदेखि अवरुद्ध सेवा अधिकतम एक दिनसम्म रहने सीडीएस एण्ड क्लियरिंङ्ग लिमिटेडले जनाएको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया