• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  राजनीति

  भोलि बिहान ८ बजे फेरि बस्नेगरी सकियो माओवादी बैठक

  867
  SHARES


  काठमाडौँ। नेकपा (माओवादी केन्द्र)को स्थायी समिति बैठक भोलि ८ बजे बस्नेगरी सकिएको छ । पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा बसेको स्थायी समिति बैठक भोलि विहान ८ बजे बस्नेगरी सकिएको आमन्त्रित स्थायी समिति सदस्य पेशल खतिवडाले बताए ।

  बैठकले प्रदेश र प्रतिनिधि सभा चुनावको तयारी, सातै प्रदेशमा गर्ने भनिएको प्रशिक्षण लगायत समसामयिक विषयमा छलफल हुने बताइएको छ । बैठकमा चुनावी भागवण्डाको विषयमा समेत छलफल हुने खतिवडाले बताए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया