• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  भारतीय सेयर बजारका बिग बुल झुनझुनवालाको निधन

  692
  SHARES


  काठमाडौंँ । भारतीय सेयर बजारका बादशाह मानिने राकेश झुनझुनवालाको निधन भएको छ। झुनझुनवालाको ६२ वर्षको उमेरमा आज निधन भएको हो । झुनझुनवालालाई आइतबार बिहान ६:४५ बजे ब्रीच क्यान्डी अस्पताल पर्‍याइएलगत्तै अस्पतालले मृत घोषणा गरेको थियो ।

  उनी मृगौलाका बिरामी थिए। केही साताअघि मात्रै उनी उपचार गरी अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका थिए। ट्रेडरका साथै चार्टर अकाउन्टेन्ट रहेका झुनझुनवाला भारतीय धनाढ्यमा पर्छन् । झुनझुनवालाको नेटवर्थ करिब ५ अर्ब ८० करोड अमेरिकी डलर हाराहारी रहेको अनुमान गरिएको छ। फोर्ब्स म्यागजिनकाअनुसार हाल उनी भारतका अर्बपतिको सूचीमा ३६ औं रहेका थिए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया