• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  एनआरएनए उपाधि डेनमार्कलाई

  622
  SHARES


  डेनमार्क । गैरआवासीय नेपाली संघ स्विडेनले स्टकहोल्मको भिकिङ यती क्लबसँगको सहकार्यमा चौथो एनआरएनए कप फुटबल प्रतियोगिता आयोजना गरेको छ । प्रतियोगितामा स्विडेनबाट चार टिम, नर्वेबाट एक टिम र डेनमार्कबाट एक टिमको सहभागिता  थियो ।

  युरोपभर बसोबास गर्ने गैरआवासीय नेपालीलाई खेलकुदको माध्यमबाट एकताबद्ध गर्दै युवा तथा बालबालिकामा खेलप्रति अभिरुचि बढाउन प्रतियोगिता गरिएको आयोजकले बताएको छ । स्विडेनका रहेका नेपाली बाल खेलाडीलाई दुई टिममा राखेर प्रतिस्पर्धा गराइएको थियो । सिनियर ६ टिमले दुई समूहमा रहेर लिगकम नकआउटको आधारमा प्रतिस्पर्धा गरेका थिए ।

  एनआरएनए एनसीसी डेनमार्कले नर्वेको आइस एफसीलाई फाइनलमा अतिरिक्त समयमा २-१ ले हराएर उपाधि जितेको थियो । निर्धारित समयको खेल १-१ को बराबरीपछि अतिरिक्त समयमा पुगेको थियो । विजेताले १२ हजार र उपविजेताले ७ हजार स्विडिस क्रोनर नगद पुरस्कार जितेका थिए । फेयर प्ले टिमको उपाधि धौलागिरि टिम स्विडेनले जितेको थियो । उसले १ हजार नगद पुरस्कार पायो ।

  उत्कृष्ट खेलाडी र उत्कृष्ट गोलरक्षक क्रमशः एनआरएन डेनमार्कका सरोज श्रेष्ठ र भुवन खड्काले जितेका छन् । सर्वाधिक गोलकर्ताको उपाधि आइस एफसी नर्वेका जुरासिक मौसमले पाए । इमर्जिङ प्लेयरको उपाधि एनआरएनए स्विडेनका दीपक रोक्काले पाए । रेफ्रीद्वय संजय कार्की र बेन्जामिन एरिसेले निर्णायकको भूमिका निर्वाह गरेका थिए ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया