• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  युनाइटेडको हारबाट लिगको सुरुवात

  1K
  SHARES


  काठमाडौँ। म्यानचेस्टर युनाइटेड प्रिमियर लिग फुटबलको सिजनको पहिलो खेलमै पराजित भएको छ । घरेलु मैदान ओल्ड ट्राफोर्डमा आइतबार भएको खेलमा युनाइटेड ब्राइटनसँग २१ गोल अन्तरले पराजित भयो ।

  ब्राइटनलाई जित दिलाउन पास्कल ग्रोसले दुबै गोल गरे । ब्राइटनका एलेक्सिस एलिस्टरले आत्मघाती गोल गरे । यससँगै युनाईटेडले हारबाट सिजनको सुरुवात गरेको छ । ब्राइटनले भने ३ अंक जोड्दै सिजनको सुखद सुरुआत गरेको छ । युनाइटेडले भने हारबाट लिगको सुरुवात गरेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया