• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  प्रदेश १ समाचार

  खोटाङका १८ घर पहिरोको उच्च जोखिममा

  0.9K
  SHARES


  खोटाङ । पहिरो जाँदा खोटाङको ऐसेलुखर्क गाउँपालिका-४ जलेश्वरीमा गाउँ नै जोखिममा रहेको छ । शनिवार राति ठूलो पाखा पहिरोको रूपमा खस्दा जलेश्वरी माझगाउँका १८ घर जोखिममा छन् ।

  चार चार सय मिटर फैलिएको पहिरो झन्डै सात सय मिटर तल मेकु खोलामा थुप्रिएको छ । पहिरोका कारण बस्ती मात्र नभएर स्थानीय जनकल्याण आधारभूत विद्यालय पनि जोखिममा परेको व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष धनकुमार राईले बताएका छन् ।

  पहिरोका कारण रुद्रबहादुर राई, अधिराज राई, ललितकुमार राई, चन्द्रबहादुर राई लगायतको घर पहिरोको उच्च जोखिममा छ । उनीहरूको घरबाट झन्डै ५०/६० मिटरको दुरीमा पहिरो आइपुगेको छ । विद्यालयको खेलमैदान नजिकसम्म पहिरो गएपछि विद्यार्थी त्रासमा रहेका छन् ।

  विद्यार्थी पहिरो खस्ने त्रासले पहिरोको डिलमा बार लगाइएकाे छ । पहिरोले दिप्दीमावा-माझगाउँ-देल्बाया सडकको झन्डै दुई सय मिटर भाग बगाएको छ ।

  दुई/तीन वर्षदेखि सामान्य धाँजा फाटेको पाखोमा सामान्य वर्षाकै बीच पहिरो गएको हो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया