• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  पूर्व विश्व च्याम्पियनको ७७ वर्षको उमेरमा निधन

  186
  SHARES


  काठमाडौं । पूर्व फेदरवेट विश्व च्याम्पियन अष्ट्रेलियन बक्सर जोनी फेमेचोनको निधन भएको छ । जोनीको ७७ वर्षको उमेरमा निधन भएको हो । सन् १९६९ मा लन्डनको अल्बर्ट हलमा क्युबाली जोसे लेग्रालाई अंकमा हराएर जोनी विश्व च्याम्पियन बनेका थिए ।

  जोनीले १९७० मा  मेक्सिकन भिसेन्टे साल्दिभरसँग हार्नु अघि जापानको फाइटिङ हाराडाविरुद्ध दुई पटक उपाधि रक्षा गरेका थिए । जोनीले ६७ फाइटमा ५६ फाइट जितेका थिए । जसमा २० नकआउट र ५ हार छ । उनी २००२ मा अष्ट्रेलियाको राष्ट्रिय बक्सिङ हल अफ फेममा समावेश भएका थिए ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ