• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  राजनीति

  देशका विरुद्ध षड्यन्त्र गर्नेलाई नागरिकले छोड्न मिल्दैन : महासचिव पाेखरेल

  1.3K
  SHARES


  d'VodGqL kf]v/]n?kGb]xL, @! df3 M n'lDagLdf dªunaf/ cfof]lht a[xQ/ n'lDagL If]qsf] of]hgf tyf ljZj zflGtgu/sf] sfof{Gjog;DaGwL 5nkmn sfo{s|ddf k|b]z g+ % sf d'VodGqL zªs/ kf]v/]n . t:jL/ M lg/f uf}td ÷/f;;

  काठमाण्डाै। नेकपा एमालेका महासचिव शङ्कर पोखरेलले जनसरोकारका सवालमा आफ्नो पार्टीले अगुवाइ गर्ने बताएक छन् । जनसरोकारका विषयमा राज्यलाई जवाफदेही बनाउन खबरदारी स्वरूप आज साेमवार काठमाण्डाैमा एमालेले आयोजना गरेको जनप्रदर्शन कार्यक्रमलाई समापन गर्दै महासचिव पोखरेलले यस्ताे बताएका हुन् ।

  नागरिककाे सवाललाई उठाउने जिम्मेवारी एमालेको काँधमा आएको र अब महँगी, भ्रष्टाचार र राष्ट्रिय हितविरुद्ध नागरिक सडकमा आउनुपर्ने पनि उनले  बताए । नागरिक र देशका विरुद्ध षड्यन्त्र गर्नेलाई नागरिकले नछाड्ने उल्लेख गर्दै उनले  आजको प्रदर्शन आन्दोलनको थालनी भएको बताएका छन् ।

  जनप्रदर्शन आयोजक कमिटीका संयोजक एवम् पार्टीका स्थायी कमिटी सदस्य कृष्णगोपाल श्रेष्ठले अब हुने चुनावबाट एमालले जनमत प्राप्त गर्ने भएकाले उत्साहका साथ लाग्न कार्यकर्तालाई आग्रह पनि गरेका छन् । जनप्रदर्शन दिउँसो २ बजे वसन्तपुरमा मिसिएर भित्री सहर प्याफल, नरदेवी, बाङ्गेमुढा, असन, भोटाहिटी हुुँदै शान्तिवाटिकामा पुगेर समापन सभामा परिणत भएको थियो ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया