• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  विशेष समाचार

  गम्भीर प्रकृतिका संक्रमितको उपचार गर्न सरकारले तोक्यो १७ अस्पताल

  1.2K
  SHARES


  काठमाडौँ। पछिल्लो समय मुलुकभर दिनप्रतिदिन कोभिड-१९ संक्रमितको संख्या बढ्दै गएको छ । संक्रमितको संख्या बढिरहँदा सरकारले यसअघि कै उपचार केन्द्रलाई पुन: उपचार केन्द्र तोकेको हो । सातै प्रदेशका मुख्य-मुख्य अस्पतालमा उपचार गर्न सरकारले निर्णय गरेकोछ । गम्भीर र माध्यम अवस्थाका संक्रमितको उपचार गर्न अस्पताल तोकेको छ ।

  प्रदेश १ को कोशी अस्पताल विराटनगर र वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरान । मधेश प्रदेशको जनकपुरको प्रादेशिक अस्पताल र नारायणी अस्पताल विरगञ्ज । बागमती प्रदेशको शुक्रराज ट्रपिकल, त्रीवी शिक्षण अस्पताल, वीर अस्पताल, पाटन स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान लगाएत्  चितवनको भरतपुर अस्पताललाई तोकेको छ ।

  गण्डकी प्रदेशको पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान र धौलागिरी अस्पताल बागलुङ । लुम्बिनी प्रदेशमा लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवल र भेरी अस्पताल नेपालगञ्ज ।

  कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान जुम्ला र सुर्खेत प्रादेशिक अस्पताल वीरेन्द्रनगर । डडेलधुरा अस्पताल डडेलधुरा र सेती प्रादेशिक अस्पताल कैलालीमा कोभिड संक्रमितको उपचार गर्न समेत सरकारले व्यवस्था गरेको जनाइएको छ ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया