• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  खेलकुद

  डिफेन्डर जुलेस अनुबन्ध गर्दै बार्सिलोना

  1K
  SHARES


  काठमाडौं । स्पेनिस क्लब बार्सिलोनाले डिफेन्डर जुलेस कोउन्डेलाई अनुबन्ध गर्ने भएको छ । फ्रेन्च डिफेन्डर अनुबन्धका लागि बार्सिलोना र सेभियाबीच सहमति भएको छ ।

  २३ वर्षीय डिफेन्डरले बार्सिलोनासँग ४ वर्षको सम्झौता गर्ने बताईएको छ । बार्सिलोना र जुलेसबीच सोमबार औपचारिक सम्झौता हुने बताईएको छ । सेन्टर ब्याक जुलेस सन् २०१९ मा फ्रेन्च क्लब बोर्डूअक्सबाट सेभिया आएका थिए भने सेभियाका लागि उनले युरोपा लिगको उपाधि जितेका छन् । फ्रान्सका लागि उनले ११ खेल खेलिसकेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया