• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  युक्रेनी क्लब डोनेस्कले फिफासँग माग्यो ५० मिलियन युरो क्षतिपूर्ति

  703
  SHARES


  काठमाडौँ।  युक्रेनी फुटबल क्लब सख्तर डोनेस्कले फिफाबाट ५० मिलियन युरो क्षतिपूर्ति माग गरेको छ । फिफाको अस्थायी स्थानान्तरण नियमका कारण क्लबमाथि परेको क्षतिका लागि फिफाबाट डोनेस्कले ५० मिलियन युरो माग गरेको युरोन्यूजले जनाएको छ ।

  रुसले युक्रेनमाथि जारी सैन्य आक्रमणकाबीच फिफाले युक्रेनका क्लबमा रहेका विदेशी खेलाडी तथा प्रशिक्षकले अस्थायी रुपमा क्लबसँगको सम्झौता रद्द गर्दै अन्य क्लबमा जान पाउने व्यवस्था गरेको थियो । र युक्रेनी क्लबले उक्त निर्णयविरुद्ध कोर्ट अफ आर्विट्रेसन फर स्पोर्टसमा अपिल गरेको छ । फेब्रुअरी २४ मा रुसले युक्रेनमाथि आक्रमण गरेयता युक्रेनमा व्यावसायीक फुटबल खेल हुन सकेको छैन ।

  लिग स्थगित भएपछि डोनेस्कले आफ्ना १४ विदेशी खेलाडीलाई बेच्ने योजना बनाएको थियो । तर फिफाले जुन २१ मा निर्णय अनुसार २०२३ को जुनसम्म खेलाडीहरु अन्य क्लबमा जान स्वतन्त्र हुनेछन् । तर फिफाको निर्णयका कारण डोनेस्कले आफ्ना चार खेलाडीलाई ट्रान्सफर गरेर कमाउने ५० मिलियन युरो गुमाउन पुगेको क्लबले जनाएको छ ।

   

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ