• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights विशेष समाचार

  प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा शनिबार अष्ट्रेलिया जाँदै

  515
  SHARES


  काठमाडौँ। प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा अष्ट्रेलिया भ्रमणमा जाँदै छन् । अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा आयोजना हुने रक्षा प्रमुखहरुको वार्षिक सम्मेलनमा सहभागी हुन शर्मा अष्ट्रेलिया भ्रमणमा जान लागेका हुन् ।

  प्रधानसेनापति शनिवार अष्ट्रेलिया प्रस्थान गर्ने सैनिक जनसम्पर्क तथा सुचना निर्देशनालयले जनाएको छ । युएस इन्डोपेशिफिक कमाण्डले आयोजना गरेको ‘​Annual Chiefs of Defense (CHOD) Conference-2022’ साउन ९ देखी ११ गतेसम्म संचालन हुने भएको छ ।

  असार ३१ मा मन्त्रिपरिषद्ले प्रधानसनापतिको भ्रमण स्विकृत गरेको थियो । सो सम्मेलनमा नेपाली सेना २०५६ देखि सहभागी हुँदै आएको छ । सम्मेलनमा एशिया प्रशान्त क्षेत्रमा अवस्थित राष्ट्रका सेना प्रमुखहरुले वर्तमान अन्तर्राष्ट्रिय सुरक्षा र सहयोगका बारेमा छलफल गर्नेछन् ।

  प्रधान सेनापति शर्मालाई शुक्रबार जंगी अड्डामा सेनाको टुकडीले सम्मान सहित बिदाई गरेको छ । उनको अनुपस्थितीतमा रथी बालकृष्ण कार्कीले कामु प्रधान सेनापतिको कार्यभार पनि समाल्नेछन् ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ