• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  प्रदेश १ राजनीति समाचार

  प्रदेश १ को नामाकरणमा सहमति नजुटे पछि…

  1.5K
  SHARES


  काठमाडौँ। प्रदेश १ को नामाकरणका लागि सहमति जुटाउन बसेका दलहरूको बैठक विना निष्कर्ष सकिएको छ । सभामुख प्रदीपकुमार भण्डारीका अनुसार अर्को बैठकमा छलफल गर्ने सहमति गर्दै शुक्रबारको बैठक सकिएको हो ।

  एमाले नेता जीवन घिमिरेले पनि अर्को बैठकमा छलफल गर्नेगरी बैठक सकिएको जानकारी दिएका हुन् । बैठकमा नेपाली काँग्रेसले ८ गते बस्ने प्रदेशसभामै प्रक्रियामा जान प्रस्ताव गरेको थियो । काँग्रेस संसदीय दलका नेता राजिव कोईरालाले आफ्नो दलले प्रक्रियामा जान जोड दिएको बताए । उनले साझा पहिचानमा जान जोड गरेको र नभए सहमतिमा जान आग्रह गरेको पनि बताए ।

   

   

   

   

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया