• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  डलरको तुलनामा पाकिस्तानको रुपैयाँ

  1.5K
  SHARES


  काठमाडौँ। पाकिस्तानको रुपैयाँ डलरको तुलनामा अहिलेसम्मकै तल्लो स्तरमा पुगेको छ । मंगलबार एक डलर बराबर पाकिस्तानको रुपैयाँ २ सय २२ रुपैयाँ पुगेकोमा बुधबार त्यो अझै खस्केर २ सय २६ को स्थितिमा पुगेको हो ।

  स्टेट बैंक अफ पाकिस्तानका अनुसार पाकिस्तानी रुपैयाँको उतारचढाव बजारले तय गर्दछ । विनिमय दर अन्तरगत चालू खाता स्थिति, समाचार र घरेलु अनिश्चितता एक साथ मिलेर मुद्राको उतारचढाव तय गर्दछ ।पाकिस्तानमा मात्र नभएर विश्वभर नै डलरको मूल्य बढ्दो रहेको छ ।

  पछिल्लो छ महिनामा अमेरिकी डलर १२ प्रतिशतले बढेर आफ्नो २० वर्षको उच्च स्तरमा पुगेको छ । अमेरिकाले बढ्दो मूल्यवृद्धिलाई ध्यानमा राख्दै फेडरल रिजर्भ सिस्टमले आफ्नो ब्याजदरमा व्यापक परिवर्तन गरेको थियो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया