• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार सुदुरपश्चिम

  बित्थडचिरमा कार्यरत करार कर्मचारीलाई काममा नआउन आदेश

  1.6K
  SHARES


  धनगढी। बझाङको बित्थडचिर गाउँपालिकामा कार्यरत करारका कर्मचारीहरूलाई काममा नआउन भनिएको छ। गाउँपालिकाले एक सूचना जारी गर्दै करार कर्मचारीहरूलाई अनिश्चितकालका लागि काममा नआउन भनेको हो ।

  असार ३१ गतेको गाउँ कार्यपालिको बैठकले सबै वडाहरू, शाखा तथा इकाईहरूमा कार्यरत करार, अस्थायी र ज्यालादारीमा कार्यरत कर्मचारीहरूलाई म्याद थपबारे निर्ण नहुँदासम्म काममा नआउन दिने निर्णय गरेको हो। एक समिति गठन गरिएको र उक्त समितिले नै म्याद थपबारे निर्णय लिने बताइएको छ ।

   

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया