• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  भानुभक्तमा समयानुकूल चेत देखिँदैन : ओली

  447
  SHARES


  काठमाडौँ। नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आदिकवि भानुभक्तमा समयानुकूल चेत नदेखिएको बताएका छन् ।

  बुधबार भानुभक्तको जन्मजयन्तीका अवसरमा आयोजित पार्टी कार्यालयमा बोल्दै उनले भानुभक्त आफुलाई परेको समस्यामा मात्रै केन्द्रीत भएर कलम चलाउने गरेको बताए ।

  १८७१ जन्मिए, १९२५ मा निधन भयो । थुप्रै कुरा थुप्रै भैसकेको थियो, त्यसबेला वाङ्गावीरहरु काटिइसकेका थिए । त्यसबेला अनेक विद्रोहका घटना घटिसकेका थिए, त्यसमा भानुभक्त बेखबर भन्न त सकिँदैन तर भानुभक्तको कलम चल्दैन’, उनले भने ‘उहाँमा केही पक्षमा समयानुकूल चेत देखिँदैन ।’

  उनले सर्वसाधारणमा देखिने चेत गाइनेको सारङ्गीमा देखिएको भन्दै गाइने सचेत थिए की भानुभक्त गम्भीर प्रश्न उठेको बताए । एक घण्टा बढी बोलेका ओलीले अधिकांश समय भानुभक्तको आलोचना गरे पनि अन्तिममा उनको योगदानको प्रशंसा गरेका थिए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ