• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Uncategorized

  अमेरिका भाग्ने कोसिसमा थिए श्रीलंकाका राष्ट्रपतिका भाइ, विमानस्थलका कर्मचारीको रिस देखेपछि फर्किए

  283
  SHARES


  काठमाडौँ । श्रीलंकाका राष्ट्रपति गोटाबाया राजापाक्षेका भाइ बासिल राजापाक्षे सोमबार श्रीलंकाको कोकोहोलोबाट बच्नका लागि अमेरिका जान खोजिरहेका थिए तर विमानस्थलमा अध्यागमन कर्मचारीको विरोधपछि उनी फर्कनुपरेको थियो ।

  एकातिर जहाँ सर्वसाधारणलाई अन्नको एउटा–एउटा दाना पनि महत्वपूर्ण छ, अर्कोतर्फ बासिलले अमेरिका जानका लागि १.१३ लाख श्रीलंका​ली भारुमा बिजनेस क्लासको चारवटा टिकट खरिद गरेका थिए ।

  यस्तै, अर्कोतर्फ श्रीलंकाको प्रमुख विपक्षी पार्टी समागी जाना बालवेगया (एसजेबी) का प्रमुख सजित प्रेमदासा श्रीलंकाको अन्तरिम राष्ट्रपति बनाइएका छन् ।

  एसजेबीले सोमबार निर्विवादित रुपमा प्रेमदासलाई अन्तरिम राष्ट्रपतिको पदका लागि नामांकन गरे । श्रीलंकामा राष्ट्रपति चुनाव २० जुलाईमा हुँदैछ । यसअघि गोटबायाले १३ जुलाईमा राजीनामा दिनेछन् र १५ जुलाईमा संसदको सत्र बोलाइनेछ ।

  गोटाबाया राजपाक्षे देशमै छन्
  अर्कोतर्फ राष्ट्रपति गोटाबाया राजापाक्षेले देश छोडेर गएको अड्कलबाजी भइरहेको छ । सभामुख महिन्दा यापाले यी अनुमानको खण्डन गरेका छन् ।

  उनले गोटबाया देशमै रहेको बताए । महिन्दा यापाले एक अन्तरवार्तामा राष्ट्रपति गोटबाया देश छोडेर भागेको बताएका छन् । तर, विवाद चर्किँदै गएपछि उनले राष्ट्रपति देशमा रहेको भन्दै आफूले गल्तीले पहिलो अभिव्यक्ति दिएको बताए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ