• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  अछामको पुल्लेतोलामा चट्याङबाट एक जनाको मृत्यु, ४ जना गम्भीर घाइते

  308
  SHARES


  अछाम । जिल्लाको पुल्लेतोलामा चट्याङबाट एक जनाको ज्यान गएको छ । पञ्चदेवल निवायक नगरपालिका वडा नम्बर ७ को पुल्लेतोलास्थित काटियाँमा गएराति परेको चट्याङबाट कम्मानी कामीको १२ बर्षीय छोरा सुरत कामीको ज्यान गएको छ ।

  स्थानीय मकर रावलले दिएको जानकारीअनुसार हावा–हुरी र बर्षसँगै परेको चट्याङबाट ६० बर्षीय रने कामी, उनकी श्रीमति ५५ वर्षीय मना कामी, भाइबुहारी जयसरा कामी, ७० बर्षी बृकिसे रावल घाइते भएका छन् । उनीहरुको अवस्था गम्भीर रहेको रावलले जानकारी दिए ।

  चट्याङबाट कम्माने कामीका दुई बाख्रा मरेका छन् भने नजिकै रहेको देवकी निमावीको सोलार सिस्टममा पनि क्षति पुगेको छ ।
  अहिले पनि मौसम बदली भइरहेकोले स्थानीय डराइरहेका छन् ।

  घटनास्थलमा दुई जना प्रहरीको टोली पुगेको भने विपत्त व्यवस्थापनको टोली कमलबजारबाट हिडेको छ । उक्त क्षेत्रमा प्रत्येक बर्ष चट्याङ परेर जनधनीको क्षति हुँदै आएको छ ।

  प्रत्येक बर्ष दुई तीन पटक चट्याङ पर्न थालेपछि स्थानीयले सो क्षेत्रको विज्ञ टोलीले अध्ययनको लागि माग गर्दै आएका छन् । स्थानीय अगुवाहरुले पनि बस्ती उठाउन सरकारसँग माग गर्दै आएका छन् । तर अहिलेसम्म कुनै सुनुवाई हुन सकेको भन्दै मकर रावलले सरकार ग

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ