• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  विज्ञान-प्रविधि समाचार

  ‘भ्यालेन्टाइन डे’मा टेलिकमले दियो यस्तो गज्जबको अफर- अनलिमिटेड डाटा र भ्वाइस कल, कसरी लिने ?

  1.5K
  SHARES


  काठमाडौं । नेपाल टेलिकमले भ्यालेन्टाइन डेको अवसरमा ‘अनलिमिटेड डाटा र भ्वाइस कल’अफर ल्याएको छ। फेब्रुअरी १४ अर्थात भोलि युवाहरुमाँझ मनाइने प्रेम दिवस (भ्यालेन्टाइन डे) को अवसरमा टेलिकमले सो अअफर उपलब्ध गराएको छ।

  यो अफर आज र भोलि अर्थात् फागुन १ र २ गते (फेब्रुअरी १३ र १४ तारिख)मा उपलब्ध हुने टेलिकमले जनाएको छ। उक्त अफर अन्तर्गत रु ४९ मा एक एमबिपिएस अनलिमिटेड डाटा २४ घण्टा र कम्पनीको नेटवर्कभित्र अनलिमिटेड भ्वाइस सेवा उपलब्ध हुने टेलिकमका प्रवक्ता राजेश जोशीले जानकारी दिए।

  जोशीका अनुसार टेलिकमले हालै सञ्चालनमा ल्याएको भ्वाइस ओभर एलटीई अर्थात भोल्टी सेवामा भ्यालेन्टाइन डेकै अवसरमा कम्पनीको नेटवर्कभित्र भोल्टी कल निःशुल्क प्रदान गरेको छ।

  भ्यालेन्टाइन डेकै दिन एमपोसबाट गरिने रु २०० देखि रु ४९९ सम्मको रिचार्जमा ५१२ एमबी डाटा र रु ५०० वा सोभन्दा माथिको रिचार्जमा १०२४ एमबी डाटा वोनसको रुपमा निःशुल्क उपलब्ध हुने छ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ