• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Uncategorized

  बलिउडलाई ठुलो धक्का- १३ दिनदेखि बिरामी परेका अभिनेता अमिताभको निधन

  726
  SHARES


  काठमाडौँ । बुधबार बिहान बलिउडलाई अर्को ध’क्का लागेको छ । ‘कागरः लाइफ अन द एज’ जस्ता चलचित्रमा काम गरेका अभिनेता अमिताभ दयालको हृ’दयघा’तका कारण निधन भएको छ । बुधबार बिहान ४ः३० बजे छाती दुखेको गुनासो गरेपछि उनको मृत्यु भएको हो ।

  अभिनेताकी श्रीमतीले मृत्युको पुष्टि गर्दै अमिताभ दयाल विगत १३ दिनदेखि बिरामी रहेको बताएकी छिन् । अमिताभ दयालले दिवंगत अभिनेता ओम पुरीदेखि लिएर अमिताभ बच्चन र जोन अब्राहमसम्मका दिग्गजहरूसँग काम गरेका छन् । उनको निधनको खबर आएसँगै उद्योग जगतमा शोकको लहर छ ।

  अभिनेताकी पत्नी मृणालिनी पाटिलले ‘एबीपी न्यूज’ लाई बताइन् कि उनका श्रीमानले अस्पतालमै बिहान ४:३० बजे अन्तिम सास लिए। उनलाई हृदयघात भएपछि जनवरी १७ मा अस्पताल भर्ना गरिएको थियो ।

  उनलाई पनि को’रोना लागेको थियो । यद्यपि पछि उनी पनि निको भए । यसैबीच, अभिनेताको एक भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ, जसमा उनले अस्पतालमा जीवन हार नमान्ने कुरा गरिरहेका छन्।

  मृणालिनी पाटिल (अमिताभ दयाल पत्नी मृणालिनी पाटिल) ले आफ्नो स्वर्गीय श्रीमानको अन्तिम संस्कार बुधबार साँझसम्म मुम्बईमा गरिने बताइन्। अमिताभ दयालको जन्म छत्तीसगढको बिलासपुरमा भएको थियो। परिवारका केही सदस्यहरू बिलासपुरमा बस्छन्, अहिले उनीहरू मुम्बई पुग्नको लागि पर्खिरहेका छन्।

  कामको सन्दर्भमा, उनले पछिल्लो पटक ‘रंगदारी’ (२०१२) र ‘धुआ’ (२०१३) जस्ता फिल्महरूमा काम गरे। सन् २००० मा अमिताभ दयालले मराठी फिल्मकी निर्देशक मृणालिनी पाटिलसँग विवाह गरे । तर, विवाह गरेको ९ वर्षपछि दुवै अलग भए । दुबैका दुई सन्तान छन् ।

  अमिताभ दयालले ओम पुरी र नन्दिता दाससँग ‘कागर: लाइफ अन द एज’ (२००३) मा पनि अभिनय गरेका थिए, साथै अमिताभ बच्चन, जोन अब्राहम र सञ्जय दत्तको साथ फिल्म ‘विरुद्ध’ मा पनि अभिनय गरेका थिए।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ