• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  न्युक्यासलमाथि आर्सनलको सहज जित

  674
  SHARES


  काठमाडौँ । इंग्लिस प्रिमियर लिगमा आर्सनलले न्युक्यासलमाथि २-० को सहज जित निकालेको छ । शनिबार राति घरेलु मैदान इमिरेट्स स्टेडियममा भएको खेलमा न्युक्यासल युनाइटेडलाई २-० ले पराजित गर्दै आर्सनलले लिगमा सातौं जित निकालेको हो।

  पहिलो हाफमा बराबरीमा रोकिएको आर्सनलले दोस्रो हाफमा २ गोल हान्न सफल भयो । आर्सनलका लागि बुकायो सकाले ५६औं मिनेटमा र गाब्रियल मार्टिनेलिले ६६औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । जितपछि आर्सनलको चौथो स्थानको वेस्टह्याम समान २३ अंक भए पनि पाँचौ स्थानमा कायम छ।

  यस्तै इंग्लिस प्रिमियर लिगमा लिभरपुलले साउथह्याम्टनविरुद्ध ४-० को फराकिलो जित निकालेको छ । भएको खेलमा लिभरपुलले निकाल्दा आर्सनलले पनि न्युक्यासलमाथि २-० को सहज जित निकाल्यो।

  शनिबार घरेलु मैदानमा भएको खेलमा लिभरपुलको जितमा डिएगो जोटाले दुई गोल गर्दा थिएगो अलकान्त्रा र भान डाइकले एक-एक गोल हाने। जितसँगै लिभरपुलले शीर्ष स्थानको चेल्सीसँगको अन्तर एक अंकमा झारेको छ। लिभरपुलको १३ खेलमा २८ अंक भएको छ भने शीर्ष स्थानको चेल्सीको २९ अंक छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया