• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट पक्राउ परे यस्तो २ व्यक्ति, जसको चर्तिकल देखेर प्रहरी नै छन् हैरान

  465
  SHARES


  काठमाडौँ । नेपाल प्रहरीले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट २ केजी सुनसहित २ जनालाई पक्राउ गरेको छ । नेपाल एयरलाइन्सको जहाजमार्फत दुबईबाट आएका सिरहाका सिताराम चौधरी र सरोज सहनी पक्राउ परेका छन् ।

  विमानस्थलबाट बाहिरिएर पार्किङ क्षेत्रबाट उनीहरु पक्राउ परका हुन् । सुन भित्रिँदै छ भन्ने गोप्य सूचनापछि विमानस्थल सुरक्षार्थ खटिएको प्रहरीले जहाज ल्याण्ड गर्नुअघिबाटै निगरानीमा बढाएको थियो ।

  प्रहरीका अनुसार दुवैजनाले लेदाे बनाएर कट्टुमा बाँधेर सुन भित्र्याएका थिए । विमानस्थल प्रहरी प्रमुख एसएसपी राजेशनाथ बास्तोलका अनुसार पक्राउ परेका दुइजनाले एक–एक प्याकेट बनाएर कट्टुमा बाँधेर उक्त सामान भित्र्याएका थिए ।

  ‘सुन जस्तो देखिने एक–एक प्याकेट सामान कट्टुभित्र बाँधेर ल्याएका छन्, लेदो अवस्थामा पहेलो वस्तु भेटेका छौं, अब परीक्षण गरेपछि मात्रै सबै कुराको टुंगो लाग्छ ।’ बास्तोलाका अनुसार पक्राउ परेका दुवैजना वैदेशिक रोजगारीबाट फर्किएका थिए ।

  विमानस्थलको एक्सरे मेसिनको सुरक्षा जाँच नै पार गरेर कसरी सुन भित्रियो भन्नेबारे पनि अनुसन्धान भइरहेको छ । खाडी मुलुक र मलेसियाबाट आउने नेपाली कामदारलाई सुन तस्करले आर्थिक प्रलोभनमा पारेर सुन बोकाएर पठाउने गरेको यसअघिका घटनाबाट पनि देखिन्छ ।

  यो पटक पनि त्यही शैलीमा तस्करीको सुन भित्र्याइएको हुनसक्ने आशंका छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया