• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  मनोरञ्जन

  ‘विवाहको पहिलो रात तपाईंले के गर्नुभयो ?’ प्रश्नमा भड्किइन् नायिका

  521
  SHARES


  नायिका रचिता रामले हालै एक पत्रकारको प्रश्नको जवाफको कडा जवाफ फर्काउँदै उनलाई नै मुश्किलमा पारिदिएकी छिन् । वास्तवमा डिम्पल क्विनको नामले चर्चित रचितालाई पत्रकारले फिल्ममा बोल्ड सीन दिनुपरेको कारणबारे सोधे ।

  तर रचिताले ‘विवाहको पहिलो रात के गर्नुभएको थियो ?’ भनेर प्रश्न सोधिन् । पक्कै पनि यो निकै नीजि र सोध्नका लागि निकै भयानक प्रश्न थियो तर रचिताले यस्तो प्रश्न किन गरिन् त यसबारे जानकारी लिऔं ।

  नायिकालाई पत्रकारले सोधे यस्ता प्रश्नः
  पत्रकारले रचिताद्वारा एक फिल्मका लागि गरेकी निकै इन्टिमेट सीनबारे प्रश्न सोधेका थिए किनभने नायिकाले आफूले कहिल्यै पनि यस्तो प्रकारको सीन नगर्ने बताएकी थिइन् । जब ‘लभ यु रच्चू’ को प्रोमोशनका बेला नायिकाले उनको बचन तोडेर इन्टिमेट सीन दिएको बारे प्रश्न सोधियो तब उनी भड्किइन् ।

  भाइरल भइरहेको छ नायिकाको इन्टिमेट सीनः
  प्रश्नको जवाफमा रचिताले फिल्म र स्क्रिप्टको जे माग थियो आफूले त्यहि गरेको बताइन् । स्मरण रहोस् ‘लभ यु रच्चू’ बाट रचिता र अजय रावको बोल्ड दृश्य भाइरल भएको छ । प्रशंसकले रमाइलो मान्दै यी दृश्यलाई एक–अर्कासँग सेयर गरिरहेका छन् । र यसैबारे प्रश्न सोध्दा नायिकाको पारो निकै माथि चढ्यो ।

  विवाहपछि तपाईंले के गर्नुभयो ?
  नायिकाले रिसमा पत्रकारलाई नै उल्टै प्रश्न सोधिन् । उनले भनिन्, ‘यहाँ धेरैजसो मानिस विवाहित हुनुहुन्छ । मेरो कसैलाई पनि लज्जित गर्ने उद्देश्य होइन ।

  म सामान्य तरिकाले तपाईंहरुलाई यत्तिकै सोधिरहेकी मात्रै हुँ… मलाई भन्नुहोस् त विवाहको पहिलो रात मानिसहरु के गर्छन् ? तपाईंले विवाहको पहिलो रात के गर्नुभएको थियो ?’ नायिकाको प्रश्नको जवाफ पत्रकार सम्मलेनमा उपस्थित कसैले पनि दिएनन् ।

  के थियो एडल्ड सीन गर्नुको कारण ?
  रचिताले आफ्नो कुरा पूरा गर्दै भनिन्, ‘उनीहरु रोमान्स गर्छन्, होइन त ? फिल्लमा पनि यहि देखाइएको छ ।’ बोल्ड सीन गरेको बारे नायिकाले पहिला पनि स्पष्टिकरण दिँदै भनिसकेकी छिन् कि ‘यदि मैले सीन गरेकी छु भने त्यसको कुनै कारण छ । यो तपाईंलाई फिल्म हेरेपछि थाहा हुन्छ ।’

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ