• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  पत्रपत्रिका

  फेरि घट्यो अर्को दुखद घटना, घर नजिकैको पसलमा सामान किन्न गएकी ७ वर्षीया बालिका’लाई…..

  418
  SHARES


  सुर्खेतको लेकबेँसी नगरपालिका–१ ढापखर्ककी सात वर्षीया एक बालिका’को ह’त्या भ’ए’को छ। घाँ’ टी रे’टे’र ह’ त्या ग’रि’एको अवस्थामा स्थानीय गगनबहादुर सुनारकी सात वर्षीया छोरी मनिषा सुनार’को श’व फे ला परे’को इलाका प्रहरी कार्यालय लेकबेँसीले जनाएको छ।

  सोमबार घरबाट करिब पाँच सय मिटर टाढा अवस्थित देवीलाल सुनार’को खरबारी’मा घाँ’ ’टी रे’टि ए’को अ’वस्था’मा बालिका’को श व फे’ला परेको सुर्खेतस्थित कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता माधवप्रसाद श्रेष्ठले जानकारी दिए।

  बालिका आइतबार बिहान १० बजे सामान किन्न भनी घर नजिकैको पसलमा गएकी थिइन्। दिनभरी बालिका घर नफर्केपछि परिवारले सोमबार बिहान ९ बजे इलाका प्रहरी कार्यालयमा खबर गरेका थिए।

  खबर पाएलगत्तै इप्रका लेकबेँसीका प्रहरी निरीक्षक चक्रबहादुर देउवाको नेतृत्वमा पाँच जनाको प्रहरी टोलीले खो’ज’तलास गर्दा देवीलाल’को खरबारी’मा घाँ’ टी रे ‘टि ए को अ’व स्था मा बा’लिका’को श’व फे’ला परे’को हो।

  घ’टनास्थल’मा जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी उपरीक्षक पदमबहादुर विष्टसहित कर्णाली प्रदेश प्रहरी अ’नु’सन्धान ब्यू’रोको टोलीले अनु’सन्धान गरिर’हेको छ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ