• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  प्रहरीले चलाउँछन प्रधानमन्त्री देउवाको आधिकारिक फेसबुक, यसरी खुल्यो रहस्य

  734
  SHARES


  काठमाडाैँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाको फेसबुक पनि प्रहरीले चलाउने गरेको खुलेको छ । देउवाको भेरिफाइड एकान्ट नै प्रहरीले चलाउने गरेको पाइएको हो । देउवाको पेज प्रहरी नायब निरीक्षक (सई)ले चलाउने गरेका छन ।

  लामो समयदेखि देउवाको सुरक्षामा खटिएका नेपाल प्रहरीका नायब निरीक्षक (सई) मनबहादुर धितालले प्रधानमन्त्रीको फेसबुकमा आफ्नो फोटो राखेपछि यस्तो खुलासा भएको हो ।

  ‘शेरबहादुर देउवा’ नामको भेरिफाइड फेसबुक एकाउण्टबाट धितालले आफ्नो तस्विर पोष्ट गरेपछि प्रधानमन्त्रीको फेसबुकसमेत प्रहरीले चलाउने गरेको खुलेको हो ।

  प्रधानमन्त्री देउवाको फेसबुकबाट प्रहरी नायब निरीक्षक धितालले ‘इन्फ्रन्ट अफ शेख प्यालेस दुबई’ लेखेर आफ्नो फोटो पोष्ट गरेका छन् । उनले सो पोष्ट केहीबेरमा हटाए । जुन समयमा पाँच सय भन्दा बढी रियाक्सन र सय भन्दा बढी कमेन्टहरू देखिएका थिए ।

  विभिन्न जिल्लाका कार्यक्रममा जाँदा प्रधानमन्त्रीको गतिविधि अपडेट गर्न सजिलो होस् भनेर धिताललाई देउवाको फेसबुक पेजको पहुँच दिइएको बालुवाटार स्राेतले बताएको छ ।

  प्रधानमन्त्रीको आधिकारिक फेसबुक पेज प्रेस सल्लाहकार वा सचिवालयमार्फत सञ्चालन गर्ने गरिन्छ । तर देउवाले त्यस्तो टिम बनाउन सकेका छैनन् । उनले त्यस्तो टिम नबनाएका कारण प्रहरीले नै फेसबुक चलाइदिएका छन ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया