• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Baner News Banner News Highlights बागमती

  सिंहदरबारमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परिषदको बैठक

  1.6K
  SHARES


  काठमाडौँ । सिंहदरबारमा विपद जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन राष्ट्रिय परिषदको बैठक सुरु भएको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाको अध्यक्षतामा मन्त्रिपरिषदको कार्यालयमा बैठक सुरु भएको हो । देशभर बाढी तथा पहिरोका कारण जनधनको क्षति भएपछि त्यसबारे छलफल गर्न बैठक बोलाइएको बताइएको छ ।

  बैठकमा गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँण,अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मा, उर्जामन्त्री पम्फा भुषाल, सञ्चारमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की,सामान्य प्रशासनमन्त्री राजेन्द्रप्रसाद श्रेष्ठ, रक्षामन्त्री डा.मीनेन्द्रप्रसाद रिजाल, खानेपानी मन्त्री उमाकान्त चौधरी, भौतिक मन्त्री रेणुकुमारी यादवको उपस्थिति रहेको छ ।

  त्यस्तै पर्यटनमन्त्री प्रेम आले, कानुनमन्त्री दिलेन्द्रप्रसाद बडू, शिक्षामन्त्री देवेन्द्र पौडेल, कृषि मन्त्री महेन्द्र राय यादव ,महिला मन्त्री उमा रेग्मी, भूमि मन्त्री शशी श्रेष्ठ ,शहरी विकास मन्त्री रामकुमारी झाँक्री, उद्योगमन्त्री गजेन्द्रबहादुर हमाल, वन मन्त्री रामसहाय प्रसाद यादव,श्रम मन्त्री कृष्णकुमार श्रेष्ठ र खेलकुद मन्त्री महेश्वरजंग गहतराज बैठकमा उपस्थित रहेका छन् ।

  बैठकमा राष्ट्रिय योजना आयोगका उपाध्यक्ष डा विश्वनाथ पौडेल, मुख्य सचिव शंकरदास बैरागी, नेपाली सेनाका प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा, राष्ट्रिय जोखिम न्यूनीकरणका सदस्य सचिव अनिल पोखरेल, नेपाल प्रहरीका महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्री,सशस्त्र प्रहरी महानिरीक्षक शैलेन्द्र खनाल, मुख्य अनुसन्धान निर्देशक गणेशप्रसाद अधिकारी लगायत सहभागी रहेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया