• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  विशेष समाचार

  अखिल नेपाल क्रान्तिकारी ट्रेड युनियन महासंघको सातौं राष्ट्रिय सम्मेलन सुरु, विप्लवले गरे उद्घाटन (फोटो फिचर)

  810
  SHARES


  काठमाडाैं । विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीनिकट अखिल नेपाल क्रान्तिकारी ट्रेड युनियन महासंघको सातौं राष्ट्रिय सम्मेलन सुरु भएको छ । काभ्रेको बनेपामा सुरु भएको सम्मेलनको उद्घाटन नेकपा महासचिव विप्लवले गरेका छन् ।  २ दिनसम्म चल्ने सम्मेलनले नयाँ नेतृत्व चयन गर्नेछ । हेर्नुहोस तस्विरमा सम्म्लेलनको उद्घाटन

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया