• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  फोटो-फिचर विशेष

  विप्लवले यसरी गरे अखिल क्रान्तिकारीको २२ औं राष्ट्रिय सम्मेलनको उद्घाटन, १२ तस्विरमा हेर्नुहोस

  6.3K
  SHARES


  काठमाडाैं । पाल कम्युनिष्ट पार्टीनिकट अखिल क्रान्तिकारीको २२ औं राष्ट्रिय सम्मेलन पोखरामा सुरु भएको छ । सम्मेलनको बुधबार दिउँसो नेकपा महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ ले उद्घाटन गरेका छन् । पोखरा चिप्लेढुंगा मानव अधिकार चोक सडकमै अखिलले सम्मेलन सुरु भएको हो ।

  ८ गतेसम्म चल्ने सम्मेलनले नयाँ नेतृत्व चयन गर्नेछ । सम्मेलनमा सहभागी हुन देशभरीबाट प्रतिनिधि र पर्यवेक्षक पोखरा पुगेका छन् । उद्घाटनअघि क्रान्तिकारीले पोखराम मार्चपाससहित र्याली निकालेको थियो ।

  अखिल क्रान्तिकारीले २१ औं राष्ट्रिय सम्मेलनमा ३० वर्षे उमेर हद लगाएको थियो । ३० वर्ष उमेर पुगेका विद्यार्थी नेताहरुले पार्टीको जिम्मामा जाने दाङमा सम्पन्न २१ औं सम्मेलनले उमेर हद लगाएको थियो । हेर्नुहोस तस्विरहरु

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ