• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  राजनीति सुदुरपश्चिम

  देउवाको गृहजिल्लामा फेरि चुनाव माग्दै सानेपा पुग्यो पौडेल समूह, देउवाले के भने ?

  465
  SHARES


  काठमाडाैं । पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाको गृह जिल्ला डडेलधुरामा वडा तहमा पुनः चुनाव हुनुपर्ने माग गर्दै रामचन्द्र पौडेल समूह सानेपा पुगेको छ। काँग्रेसको निर्वाचन समितिलाई यसबारे ध्यानाकर्षण गराउन पौडेल महामन्त्री शशांक कोइरालालगायतका नेतासहित सानेपा पुगेका हुन् ।

  सो क्रममा महादेवप्रसाद यादव नेतृत्वको निर्वाचन समितिले डडेलधुरामा पुनः चुनाव सम्भव नभएको जवाफ दिएको बताइएको छ । तर अन्य स्थानमा निष्पक्षताका सन्दर्भमा कडाइ गर्न आफूहरु प्रतिबद्ध रहेको समितिले पौडेल समूहलाई प्रतिबद्धता जनाएको छ ।

  त्यसपछि पौडेल समूह चुनाव धाँधलीरहित बनाउन आग्रह गर्दै बाहिरिएको छ । भेटपछि महामन्त्री कोइरालाले डडेल्धुरामा पुनः चुनाव गर्न सम्भव नभएको निर्वाचन समितिले बताएको र त्यसलाई आफूहरुले मान्ने बताए । उनले फेरि चुनावभन्दा पनि अन्य जिल्लामा हुने चुनावका लागि निष्पक्षता कायम गर्न समितिलाई आग्रह गरिएको र समितिले यसमा प्रतिबद्धता जनाएको बताए ।

  पौडेल समूहले क्रियाशीलता विवादसम्बन्धी समस्या समाधान नगरी डडेलधुरामा वडा तहको अधिवेशन गरेको भन्दै असन्तुष्टि जनाउँदै आएको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ