• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  देशमाथि लाद्न खोजिएको एमसीसीका विरुद्ध आन्दोलन अघि बढाउन आवश्यक- आहुति

  1.1K
  SHARES


  काठमाडौँ । वैज्ञानिक समाजवादी कम्युनिस्ट पार्टीका संयोजक विश्वभक्त दुलाल (आहुति) दलाल पुँजीवादी व्यवस्थाको अन्त्य नभएसम्म जनताको व्यवस्था वैज्ञानिक समाजवाद स्थापना नहुने बताएका छन् । तर नेपालको दलाल पुँजीवादका विरुद्धको आन्दोलन अघि बढिरहने उनको भनाइ थियो ।

  विप्लव नेतृत्वको  नेकपाले एमसीसीविरुद्ध आज काठमाडौँमा आयोजना गरेको विशाल जनसभामा उनले आमजनतालाई अमेरिकी साम्राज्यवाद भनेको के हो भन्ने कुरा बुझाउन आवश्यक रहेको बताए ।

  उनले भने, ‘यो देशलाई विदेशीहरूको खेल मैदान बनाउन नदिन देशभक्त क्रान्तिकारी शक्तिहरूले बुझ्नु जरुरी छ । सचेत र व्यवस्थित रूपमा हामीले देशभक्तहरूको मोर्चा निर्माण गर्न आवश्यक छ । देशमाथि लाद्न खोजिएको एमसीसीका विरुद्ध देशभक्तिपूर्ण आन्दोलन अघि बढाउन आवश्यक छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ