• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  विशेष

  रसुवामा नेकपाले एमसीसी सम्झौता जलायाे

  259
  SHARES

  काठमाडौँ । देशभर एमसीसीका बिरुद्ध आन्दोलन चर्किरहेका बेला विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी रसुवाले एमसीसी विरुद्ध विरोध कार्यक्रम तथा एमसीसी पत्र जलाएको छ ।

  रसुवाको काकलिका चोकमा आयोजित विरोध एवं एमसीसी सम्झौता जलाउने कार्यक्रममा बोल्दै सेक्रेटरी विराजले देशको स्वाधीनताको रक्षाका लागि आम जनता एकताबद्ध हुँदै एमसीसीलाई खारेज गर्नु पर्ने धारणा राखे । यो दलाल संसदीय व्यवस्थाको अन्त्य गरि वैज्ञानिक समाजवादको स्थापना गरेपछि मात्र देश र जनताको भविष्य उज्ज्वल हुने बताए ।

  कार्यक्रममा विशेष कमिटीका ध्रुब, युवा संगठन नेपालका जिल्ला अध्य्यक्ष जीवन, कालिका गाउँपालिका इन्चार्ज बालकृष्ण लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । नेकपाले देशभर एमसीसीका बिरुद्ध साताव्यापी आन्दोलन घोषणा गरेको छ । आन्दोलनको अन्तिम चरण भोली काठमाडौँमा प्रदर्शन गरिने जनाइएको छ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया