• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights बलिउड- हलिउडल

  चर्चित भारतीय अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको निधन

  1.2K
  SHARES


  काठमाडाैं । चर्चित भारतीय टिभी तथा फिल्म अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको बिहीबार मुम्बईको कूपर अस्पतालमा निधन भएको छ। ४० वर्षीय शुक्लालाई बिहीबार बिहान हृदयघात भएको थियो। सिद्धार्थ शुक्लाको चरित्र ‘बालिका वधु’ मा धेरै लोकप्रिय भयो।

  सिद्धार्थको घरमा उनकी आमा र दुई बहिनी छन्। कूपर अस्पतालका अधिकारीहरूले समाचार एजेन्सी पीटीआईलाई भने कि अस्पताल पुग्न अघि उनको मृत्यु भएको थियो। सिद्धार्थ शुक्लाले आफ्नो करियरको सुरुवात मोडलिङबाट गरेका थिए। सिद्धार्थले टिभी शो ‘बाबुल का अंगना छोटे ना’ बाट अभिनयको दुनियामा डेब्यू गरे।

  यसपछि, उनले ‘जाने पहने से’, ‘ये अजनबी’ र ‘लव यू जिन्दगी’ मा अभिनय को अवसर पनि पाए, तर लोकप्रियहरु ‘बालिका वधु’ बाट थिए। यस बाहेक, उनी रियालिटी शो झलक दिखला जा ६, फियर फ्याक्टर: खतरों के खिलाडी र बिग बोस १३ मा पनि देखा परेका थिए।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया