• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights राजनीति

  नेकपा महासचिव विप्लव र राप्रपा अध्यक्ष कमल थापाबीच भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ?

  2.1K
  SHARES


  काठमाडाैं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्र विक्रम चन्द ‘विप्लव’ र राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपालका अध्यक्ष कमल थापाबीच भेटवार्ता भएको छ । सबै राष्ट्रिय राजनीतिक पार्टी प्रमुखहरुलाइ भेट्ने अभियान अन्तर्गत शुक्रबार बिहान महासचिव विप्लवले अध्यक्ष थापासंग भेटवार्ता गरेको नेकपा सचिवालयले संचारकेन्द्रलाई बतायो ।

  थापा निवास बुढानिलकण्ठमा भएको भेटघाटका क्रममा २ नेताबीच समसामयिक राजनीतिक बिषयमा कुराकानी भएको थियो। साथै ओली सरकारले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीमाथि लगाएको प्रतिबन्धको बिरोध गरेकोमा अध्यक्ष थापालाई महासचिव विप्लवले धन्यवाद दिएका थिए ।

  देशमा जारी बर्तमान संकट समाधान, राष्ट्रियता लगायतका बिषयमा पनि २ नेताबीच छलफल भएको थियो।  नेकपा महासचिव विप्लवले पछिल्लोसमय सबै राष्ट्रिय राजनीतिक पार्टी प्रमुखहरुलाई भेटिरहेका छन् ।

  यसअघि प्रधानमन्त्री समेत रहेका कांग्रेस सभापति शेर बहादुर देउवा, माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड, जनता समाजवादी पार्टीका नेता बाबुराम भट्टराई, क्रान्तिकारी माओवादीका महासचिव किरण, एमाले अध्यक्ष केपी ओली र एमाले बरिष्ठ नेता माधव नेपाल लगायतसंग पनि विप्लवले भेटवार्ता गरिसकेका छन् ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ