• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  बागमती समाचार

  कोरोनाबाट सनराइज स्कूलका प्रिन्सिपलको मृुुत्यु, आमा र दिदीको पनि ज्यान गयो

  417
  SHARES

  चितवन । चितवनको भरतपुर स्थित सनराइज इङलिस स्कूलका प्रिन्सिपल रोशन कुमार भण्डारीको को’रोना संक्रमणका कारण मृ’त्यु भएको छ । उनको ५२ बर्षको उमेरमा आज (सोमबार) विहान ३ बजे काठमाडौंको नि’दान हस्पिटलमा उपचारका क्रममा मृ’त्यु भएको हो ।

  स्कूलका शिक्षक काँसिराम आचार्यका अनुसार उनि १६ दिनदेखि अस्पताल भर्ना भएका थिए । १७ दिन अघि भरतपुरबाट काठमाडौं जाँदा उनलाई सामान्य ज्व’रो आएको थियो ।

  “यहाँबाट राम्रै जानुभएको थियो, सामान्य ज्वरो आएपनि अन्य समस्या थिएन, तर अ’कस्मात मृ’त्यु भएको दुःख’द खबर आयो, आचार्यले भने।” उनको एक महिना अघि मात्रै दिदीको मृ’त्यु भएको थियो । भारतको कलकत्ता जाँदै गर्दा जहाजमा दिदीको मृ’त्यु भएको थियो । दिदीको मृ’त्यु भएको चार दिनपछि आमाको पनि मृ’त्यु भयो । आमा भरतपुरमा छोरा भेट्न आएको समयमा यही मृ’त्यु भएको आचार्यले बताए ।

  आमा र दिदीकोे भने को’रोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएको थियो । स्व.भण्डारी २ बर्षदेखि सनराइज स्कूलमा प्रिन्सिपलको रुपमा कार्यरत थिए । पुख्यौली घर दोलखा भएका उनको परिवार काठमाडौंमा बस्दै आएको थियो । उनका श्रीमती र एक छोरा छन ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया