• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  जीवनशैली टिप्स

  ऐना हेरेर यसरी थाहाँ पाउनुहोस् आफ्नो भविष्य

  1.7K
  SHARES


  काठमाडौं । मानिसले आफ्नो वर्तमान, भूत, भविष्य कस्तो रहने भन्ने कुरामा जिज्ञासा राख्ने गर्छ । त्यस्तै भाग्य अर्थात भविष्य हेर्नलाई ज्योतिष कहाँ गएर हात हेराउने चलन छ । शास्त्रका अनुसार मानिसले ऐना हेरेर पनि आफ्नो भविष्यवाणी गर्न सक्छन ।

  यसरी थाहा पाउन सकिन्छ ऐना हेरेर आफ्नो भविष्य, यदि टाउँकोको एक रोम कूपमा एकमात्र कपाल (रौँ) छ भने त्यसलाई राम्रो मान्ने गरिन्छ । ति मानिसलाई भाग्यमानी मान्य गरिन्छ । यी मानिसहरु भविष्यमा निकै राम्राहुने गर्दछन ।

  टाउँकोको एक रोम कूपमा एकभन्दा बढी रौँ छ भने त्यस्ता व्यक्तिको शक्ति कम हुने गर्दछ । यस्ता व्यक्ति दुई विचार धाराका हुने गर्दछन् । यिनीहरु महत्वपूर्ण निर्णय असमर्थ हुने गर्दछन् । जुन व्यक्तिको कपाल लगातार पालतो हुँदैजान्छ, त्यस्ता व्यक्तिलाई भविष्यमा निकै ठूलो लाभ प्राप्त हुने गर्दछ ।

  यस्तो कपाल हुने व्यक्ति उत्तर स्वभावका, उदारता, प्रेम, दया, कोमलता, संकोच र संवेदनशील स्वभावका हुने गर्दछन् । जसकोको कपाल लगातार मोटो र कडा हुँदै जान्छ, उनीहरुको सावधान हुनु पर्दछ । तर जुन व्यक्तिको कपाल जन्मजात नै यस्तो हुन्छ भने उनीहरु स्वस्थ र उच्च जीवनशक्ति भएका हुने गर्दछ । यिनीहरु भविष्यमा राम्रो नेतृत्वकर्ता बन्ने गर्दछन् । यदी लगातार तपाईको कपाल नरम र सिधा हुने गर्दछ, यस्ता व्यक्तिको भविष्यमा कयौँ ठूला योजना आउने गर्दछन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया