• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  कलिउड मनोरञ्जन

  शिल्पा-छवि प्रकरणले एपीवान टेलिभजनमा लफडा, निलम्बनमा परे प्रकाश सुवेदीका दुई कार्यक्रम

  362
  SHARES

  काठमाडाैं । कार्यक्रम प्रस्तोता प्रकाश सुवेदीले एपीवान टेलिभजनमा चलाउने दुई वटा कार्यक्रम निलम्बनमा परेको छन्। सुवेदीले एपीवान टेलिभिजनमा ‘ग्ल्यामर गफ’ र ‘रजतपट’ नामक मनोरञ्जन कार्यक्रम चलाउँथे।

  एपीवान टेलिभिजन स्रोतका अनुसार टेलिभिजन बोर्डले अर्को निर्णय नहुञ्जेल दुबै कार्यक्रम निलम्बन गरेको हो। उनले नायिका शिल्पा पोखरेल र उनका श्रीमान् छवि ओझाको विषयमा कार्यक्रम बनाएपछि एपीवान टेलिभिजनमा उजुरी परेको थियो।

  ‘शिल्पा पोखरलका विषयमा उहाँले कार्यक्रम बनाउनु भएको थियो। उहाँहरूको मुद्दा अदालतमा विचाराधीन छ। हुन त अफिसमा अनुमति लिएरै बनाउनु भएको थियो। त्यसपछि पोखरेलको उजुरी पर्‍यो,’ स्रोतले भने।

  सो कार्यक्रमको विषयमा अदालतले पनि चासो देखाएपछि टेलिभिजनको बोर्ड बैठक बसेको थियो। वैशाख २ गते बसेको बोर्ड बैठकले नायिका पोखरेल र उनका श्रीमान छवि ओझाका विषयमा थप कार्यक्रम नबनाउनू भनिएको थियो। कार्यक्रम बनाउनै परे शिल्पा पोखरेललाई पनि बोल्ने ठाउँ दिनू भनिएको स्रोतले बतायो।

  ‘उहाँले शिल्पाजीलाई बोलाउन खोज्दा आउन मान्नुभएन। त्यसपछि फ्लोअप नगर्न भनिएको थियो,’ स्रोतले भन्यो,’त्यसैबीच उहाँले छवि ओझालाई बोलाउनु भयो। व्यवस्थापनको नीति अवज्ञा भयो भनेर हामीले अर्को निर्णय नहुञ्जेल निलम्बन गरेका हौं।’

  सुवेदीका ती कार्यक्रममा प्रस्तुत गरिएका विषयका कारण यसअघि पनि विवादमा पर्ने गरेका थिए। कार्यक्रम निलम्बन भएको बारे समाचार बाहिरिए पनि आधिकारिक रूपमा जानकारी नआएको प्रकाश सुवेदीले बताए। उनले टेलिभिजनसँग कार्यक्रम सञ्चालन गर्न आउँदो असार मसान्तसम्मको कन्ट्रयाक्ट गरेका थिए।

  ‘अहिलेसम्म मलाई जानकारी छैन। समाचार आएको भएर मलाई फोन आइरहेको छ। म त कार्यक्रम बनाइरहेको छु,’ सुवेदीले भने,’यदि रोक्ने नै भए पनि टिभीमा रोकिएला युट्युब आफ्नै हो। त्यहाँ रोकिन्न। आउँदो बिहीबार प्रशारण भएन भने रोकिएको भनेर बुझ्नुपर्ला।’

  कार्यक्रम निलम्बनमा परेको समाचार आएपछि अरू टेलिभिजन च्यानलहरूले आफ्नोमा चलाउन भन्दै सम्पर्क गरेको उनले बताए। ‘समाचार आएपछि हाम्रोमा आउनू भनेर टेलिभिजनको फोनहरू आइरहेका छन्,’ उनले भने। सेतोपाटीबाट

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ