• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  लुम्बिनी समाचार

  अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारीको अध्यक्षमा पुन: बन्धु चन्द निर्वाचित

  3.5K
  SHARES


  काठमाडौँ । अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारीको सातौँ राष्ट्रिय सम्मेलनले पुनः बन्धु चन्दको नेतृत्वमा ३७ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरेको छ । सोमबारदेखि कपिलवस्तुको शिवगढीमा दुई दिनसम्म चलेको सम्मेलनले बन्धु चन्दको अध्यक्षतामा ३७ नयाँ कार्यसमिति निर्वाचित गरेको हो ।

  सम्मेलनबाट अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारीको उपाध्यक्षमा धीरेन्द्रा उपाध्याय, महासचिवमा राजकुमारी शाही, सचिवमा उषा घर्तिमगर, कोषाध्यक्षमा कमला लिम्बु निर्वाचित भएका छन् । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्र विक्रम चन्द ‘विप्लव’ को प्रमुख आतिथ्यमा भएको सम्मेलनले महिलासम्बन्धी विभिन्न कार्ययोजना पनि निर्माण गरेको छ ।

  अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारीको सातौँ राष्ट्रिय सम्मेलनले निर्वाचित गरेको कार्यसमितिलाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका केन्द्रीय सदस्य आस्था, जनजागरण मञ्चका देवकला, पार्टीका पूर्व केन्द्रीय सदस्य सन्तोषी विक, सामना जनसांस्कृतिक परिवारका सरल लगायतले बधाई दिएका थिए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ