• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  नेकपा महासचिव विप्लव र पूर्वसभामुख महराबीच भेटवार्ता

  2.7K
  SHARES


  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ र पूर्व सभामुख कृष्ण बहादुर महराबीच भेटवार्ता भएको छ । प्रचण्ड नेपाल समूहले नेतृत्व गरेको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा) का नेता समेत रहेका कृष्णबहादुर महरासँग आइतबार बिहान भेटवार्ता भएको हो।

  भेटघाटका क्रममा समसामयिक राजनीतिक अवस्थाका बारेमा छलफल भएको एक नेताले बताए । प्रतिबन्ध फुकुवा भएपछि शुक्रबार राष्ट्रिय सभागृहमा एउटा कार्यक्रममार्फत सार्वजनिक भएका महासचिव विप्लवले शनिबारदेखि नै भेटवार्ता सुरु गरेका छन्।

  शनिबार गृहमन्त्री राम बहादुर थापा बादल र नक्खु जेलमा रहेका आफ्नो पार्टीका केन्द्रिय सचिवालय सदस्य हेमन्त प्रकाश ओली ‘सुदर्शन’ सँग भेताघट गरेका विप्लवले साझ ४ कम्युनिष्ट पार्टीको रणनैतिक संयुक्त मोर्चासँग छलफल गरेका थिए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ