• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  विजनेश समाचार

  आज पनि घट्यो सुनचाँदीको मूल्य। कतिमा भइरहेको छ कारोबार ?

  362
  SHARES

  काठमाडौँ । नेपाली बजारमा आज पनि सुनको मूल्य घटेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार बुधबार तोलामा ८९ हजार ८०० रुपैयाँमा कारोबार भएको छापावाल सुन आज घटेर ८९ हजार २०० रुपैयाँमा कारोबार भएको छ ।

  केही दिनयता सुनको मूल्य ओरालो लागेको छ । यस्तै आज तेजावी सुन तोलामा ८८ हजार ७५० रुपैयाँमा कारोबार भएको छ । यसैबीच आज चाँदीको मूल्य पनि घटेको छ। बुधबार तोलामा १ हजार ३४० रुपैयाँमा कारोबार भएको चाँदी आज पाँच रुपैयाँ घटेर प्रति तोलामा १ हजार ३३५ रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ