• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  घरमा २ श्रीमतीको बेजोग पारेर यस्तो काण्ड मच्चाउने प्रचण्डका युवा नेता जेल चलान, को हुन संगै जेल गएकी महिला ?

  602
  SHARES

  सल्यान । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को माझण्ड (माधव-भलनाथ-प्रचण्ड) समूहको सल्यानका युवा नेता तेस्रो बिहेको अभियोगमा जेल चलान भएका छन । जिल्ला अदालत सल्यानले जनप्रतिनिधिसमेत रहेका सल्यानका इन्द्रबहादुर कुमाइको पछिल्लो जोडीलाइ जेल चलान गरेको हो ।

  घरमा दुई श्रीमती र ४ छोराछोरी हुँदाहुँदै तेस्रो बिहे गर्ने वडाध्यक्षको उक्त जोडीलाई अदालतले कैद सजाय सुनाइएको छ । बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका–९, का वडाध्यक्ष इन्द्रबहादुर कुमाइको जोडीलाई जिल्ला अदालत सल्यानले एक वर्ष कैद र १० हजार रुपैयाँ जरिवाना तोकेको हो ।

  न्यायाधीश कुलप्रसाद पाण्डेको इजलासले वडाध्यक्ष र उनीसँग विवाह गरेकी ग्वामी विष्ट कुमाइलाई एक वर्ष कैद र जनही १० हजार जरिवानाको फैसला गरेको छ । मंसिर ३ गते बहुविवाह गरेका उनीहरूलाई प्रहरीले मंसिर १९ गते पक्राउ गरेको थियो । कुमाइ यसअघि गत स्थानीय निर्वाचनमा तत्कालीन माओवादीका तर्फबाट विजयी भएका थिए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ