• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  ३ महिनाभित्र सबै नेपालीलाई निःशुल्क कोरोनाविरुद्धको खोप दिईनेछ- प्रधानमन्त्री ओली

  180
  SHARES

  काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले तीन महिनाभित्र सम्पूर्ण नेपालीहरुलाई कोरोनाविरुद्धको निःशुल्क खोप उपलब्ध गराउने बताएका छन् । काेराेना खोप अभियान शुभारम्भ कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले सबैलाई कोरोनाविरुद्धको नि:शुल्क खाेप उपलब्ध गराउने प्रतिवद्धता समेत जनाएका छन् ‌।

  सबै नेपालीलाई कोरोनाविरुद्धको खोप नि:शुल्क हुन्छ र प्राथमिकताका आधारमा सबैलाई दिइन्छ, यसमा तपाईँ सबै निश्चिन्त हुनुहोस्,’ प्रधानमन्त्री ओलीले भने । आफूले खतरा मोल्न तयार भएर अरुलाई कोभिडविरुद्ध बचाउन खटिने स्वास्थ्यकर्मीहरूलाई धन्यवाद दिए।

  साथै काेराेना संक्रमणबाट मृत्यु भएकाप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेका छन् । गएको १ वर्ष अन्यन्तै कठिन अवस्थाबाट गुज्रिएको भन्दै प्रधानमन्त्री ओलीले छोटो तयारीमै नेपालले खोप ल्याउन सफल भएको बताए ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ