• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  कृषकलाई २ राँगा, २५ भैंसी नि:शुल्क वितरण गर्दै पलाँता गाउँपालिका

  262
  SHARES

  कालिकोट । कालिकोटको पलाँता गाउँपालिकाले कृषकलाई २ राँगा र २५ भैंसी नि:शुल्क वितरण गर्ने भएको छ ।  जिल्लाको पलाँता गाउँपालिका वडा नम्बर ९ थिर्पुस्थित पशु सेवा शाखामा बसेको गाउँपालिकाको बैठकले यस्तो निर्णय गरेको हो ।

  गाउँपालिका अध्यक्ष लक्ष्मण बहादुर बम पलाँती कान्छाको अध्यक्षता बसेको बैठकले गाउँपालिकाको ३ र ४ मा प्रदेश सरकार बाट प्राप्त अनुदान कार्यक्रम सन्चालन गर्ने, अनुगमन, औषधि खरिद तथा व्यवस्थापन गर्ने, २५ भैंसी र २ रागा भैंसी समूह समितिले खरिद गरि नि:शुल्क बितरण गर्ने लगाएतका निर्णय गरेको शाखा प्रमुख कर्मसिंह बमले जानकारी दिए ।

  उक्त कार्यक्रममा गाउँ पालिका उपाध्यक्ष दाना न्यौपाने, वडा नम्बर ४ का अध्यक्ष ऐनराज महतारा, वडा नम्बर २ का अध्यक्ष बिद्वी कामी (बिरि), वडा नम्बर ९ का अध्यक्ष टक्क बहादुर बम, वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष रुप बहादुर रोकाया, नि. प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राज बहादुर बम, पशु सेवा शाखा प्रमुख कर्मसिंह बम लगाएतको उपस्थिति थियो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ