• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights विजनेस

  एकै दिन २३ सय रुपैयाँले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा भइरहेको छ कारोबार ?

  283
  SHARES

  काठमाडौँ । आइतबार एकै दिन सुनको मूल्य तोलामा २ हजार ३ सय रुपैयाँले घटेको छ । साप्ताहिक कारोबारको अन्तिम दिन शुक्रबार नेपाली बजारमा छापावाल सुनको मूलय ९५ हजार ३ सय रुपैयाँ थियो । आइतबार तोलामा २ हजार ३ सय रुपैयाँ घटेर आइतबार छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला ९३ हजार कायम भएको नेपाल सुन चाँदी व्यवसायी महासंघले जानकारी दिएको छ ।

  यस्तै, शुक्रबार ९४ हजार ८ सय रहेको तेजाबी सुनको मूल्य आइतबार तोलामा २ हजार ३ सय रुपैयाँ घटेर प्रतितोला ९२ हजार ५ सय रुपैयाँ कायम भएको छ । पछिल्लो केही दिन यता सामान्य अंकले उकालो–ओरालो लागिरहेको सुनको मूल्य बिहीबार पनि तोलामा १ हजार ३ सय रुपैयाँले घटेको थियो ।

  आइतबार चाँदीको मूल्य पनि आरालो लागेको छ । शुक्रबार प्रतितोला १ हजार ३ सय ३० रुपैयाँ रहेको चाँदीको मूल्य आइतबार तोलामा ६० रुपैयाँ घटेर प्रतितोला १ हजार २ सय ७० रुपैयाँ कायम भएको छ । कारोवार भइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ