• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  रोचक-विचित्र

  बेहुला प्रेमिका लिएर भागेपछि बेहुलीले जन्ती आएका अर्कैसँग गरिन् बिहे

  3.2K
  SHARES


  एजेन्सी । बिहे चलिरहेका बेला बेहुलाले आफ्नी प्रेमिका लिएर मण्डपबाटै भागेपछि बिहे गर्न लागेकी बेहुलीले जन्तीमध्येबाट एक युवक रोजेर उनीसँग त्यही मण्डपमा बिहे गरेकी छिन् । भारतको कर्नाटक राज्यको चि’कमंगलुरु जिल्लामा यस्तो रो’चक घटना भएको हो ।

  जब बेहुलाले हुनेवाली पत्नीलाई मण्डपमा छो’डेर प्रेमिकासँग भागे, त्यसपछि बेहुलीले पनि निर्णय लिन ढिलो गरिनन् । उनले तत्कालै बिहेमा जन्ती आएका एक युवकसँग बिहे गरिन् । बैंगलुरु मि’ररको रिपोर्टअनुसार नवीन र अशोक नाम गरेका दुई दाजुभाइको एकै पटक बिहे हुन लागेको थियो ।

  अशोकको त बिहे भयो तर नवीन भने बिहे बीचमै छाडेर प्रेमिकासँग भागे, नवीनले बिहेको सबै रिती रिवाजमा भाग लिए तर जब सात वचनको बेला भयो त्यसपछि नवीनले जीवनसाथी नै बदलिदिए ।

  खासमा बिहेको दिन नै नवीनकी प्रेमिकाले नबिनले यदि सिन्धुसँग बिहे गरे भने विवाह समारोहमा आएर विष पिउने र सबै विवाह कार्यक्रम भताभुंग पारिदिने धम्की दिएकी थिइन् । यही डरका कारण नवीन बिहे बीचमै छाडेर भागेका थिए । नवीन भागेपछि बिबाह कार्यक्रम त्यतिकै नरोकिएर फिल्मी शैलीमा गाडी बढ्यो।

  सिन्धुले पनि तत्कालै बिहेमा आएका पाहुनाहरुमध्येबाट आफूलाई सुहाउँदो वर खोज्न थालिन् । अन्ततः सिन्धुले चन्द्रप्पा नामका युवकलाई आफ्नो जीवनसाथी रोजिन् । चन्द्रप्पा बिहेमा जन्ती आएका थिए र पूरै घटनाको प्रत्यक्षदर्शी थिए । चन्द्रप्पा बीएमटिसीमा बस कण्डक्टर छन् । दुवै परिवारको सहमतिपछि सिन्धु र चन्द्रप्पाको पूरै रितीरिवाजका साथ बिहे भएको हो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया